Ividiyo
Inkcazo
| Inombolo yento: | Ibhokisi le-DAZ |
| Ubungakanani beMveliso: | 410x200x120mm |
| Umbala: | Isilivere |
| Ubungakanani: | 2500ml |
| Izixhobo: | Isinyithi esinomgubo ogqityiweyo |
| Ixesha lokukhupha: | 0.2-0.5s |
| Umgama wokuhambisa | 1.5-3 intshi |
| Ufakelo: | Itafile ephezulu/Efakwe eludongeni/Isitendi somgangatho |
| Uhlobo lwepompo: | Ukuwisa/Ukutshiza/Ukufutha iFoam ngokuzithandela |
| Ubonelelo loMbane 1: | Umbane weDC |
| Ubonelelo loMbane 2: | Iibhetri zobukhulu be-4*C |
| Ubomi bebhetri obubanzi: | >30,000 Iibhayisekile |
| Isatifikethi | I-CE, i-RoHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi emdaka; 2pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 45.5X25X18.5cm |
| NW/GW: | 2.80/3.15kgs |
| Uluhlu lokupakisha | |
| umniki-mpahla | 1 |
| Intambo ye-USB | 1 |
| Ngesandla | 1 |
| Ibhondi exhasayo | 1 |
| Izikrufu zokufaka eludongeni | 2 |

FAQ
Q: Ngaba singaodola iisampulu zovavanyo ngaphambi kokuba sifake iodolo?
A: Ewe, iodolo yesampulu iyamkeleka kuthi.
Q: Yeyiphi indlela yokuhlawula oyamkelayo?
A: Amagama aqhelekileyo: T/T kwangaphambili. Isixa esikhulu: L/C xa sibonwa.
Imali encinci efana neentlawulo zesampulu: iPaypal kunye neWestern Union.
Q: Uhlala uthumela njani iimpahla? Kwaye kuthatha ixesha elingakanani ukuzisa?
A: Kwisampuli kunye neodolo encinci, nge-express, ngokuqhelekileyo kuthatha iintsuku ezi-3-5. Kwiodolo enkulu, ukuba ufuna ngokukhawuleza, singathumela iimpahla ngenqwelomoya. Ukuba ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngolwandle, zithathe malunga neentsuku ezingama-30-50, kuxhomekeke kwindawo oya kuyo.
Q: Ndingenza ilogo yethu kwimveliso nakwiphakheji? Ndingenza njani?
A: Nceda unikeze iifayile kunye neemfuno zeLOGO ezinesisombululo esiphezulu, siza kukwenzela imizobo ukuze uqinisekise. Emva kokufumana isiqinisekiso sakho, siza kukwenzela iisampulu ezi-2-3 ukuze uqinisekise kwakhona.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.