Iimbonakalo
Isebenza ngokuzenzekelayo: umatshini wokubulala iintsholongwane ngesandla ongachukumisiyo wenzelwe ukufutha i-sanitizer yesandla okanye utywala, kwaye unikezele ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye isuse ungcoliseko oluhambelanayo, nto leyo efezekisa ucoceko lwezandla olufanelekileyo.
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.
Inkcazo
| Inombolo yento: | F1307 |
| Ubungakanani beMveliso: | 120x120x260 mm |
| Umbala: | Mhlophe |
| Ubungakanani: | 1000ml |
| Izixhobo: | Iplastiki yoBunjineli be-ABS eyi-100% eyi-Virgin |
| Ibhotile: | Iyaphinda igcwaliswe |
| Ubunzima beMveliso: | 0.90kgs |
| Amandla Ngu: | Iibhetri zobukhulu be-C ezi-4 okanye i-adaptha ye-110V/220V * Iibhetri azifakwanga |
| Ufakelo: | I-Opened Wall/Floor Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Sebenzisa idosi: | Ipompo yolwelo olu-1: 1ml Ixesha ngalinye |
| Impompo yeFoam ezi-2: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Impompo yokutshiza ezi-3: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi emdaka; 15pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 13.80/14.50kgs |
Uluhlu lokupakisha:
Umniki-mpahla x1
Intambo ye-USB x1
Incwadi yesandla x1
Izikrufu zokufaka eludongeni x2
Ibhanti exhasayo x 1
Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji
Ukuqinisekisa umgangatho:
1. Yonke inkqubo yemveliso ihlolwa liqela lethu le-QC
2. Umgangatho uqinisekiswa yinjineli enobuchule
3. Izatifikethi ze-CE, FCC, ROHS zivunyiwe kwaye zineepatenti ezizimeleyo
Inkonzo eyenzelwe
1. Umbuzo wakho onxulumene neemveliso okanye ixabiso lethu uza kuphendulwa kwiiyure ezingama-24.
2. Qhubeka ukwazisa abathengi bethu ngenkqubo yemveliso kwaye uncede ekulungiseleleni uhlolo lomgangatho ukuba kuyimfuneko.
3. Iwaranti yonyaka omnye kunye nenkonzo enoxanduva emva kokuthengisa.
4. Iqela lobuchwephesha lokuthengisa kunye nobunjineli ukuqinisekisa amava okuthenga alungileyo.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.