Ividiyo
Inkcazo
| Inombolo yento: | F1303 Intsimbi Engagqwaliyo |
| Ubungakanani beMveliso: | 120x120x260 mm |
| Umbala: | Mhlophe |
| Ubungakanani: | 1000ml |
| Izixhobo: | Yenziwe ngentsimbi eshayinayo |
| Ibhotile: | Iyaphinda igcwaliswe |
| Ubunzima beMveliso: | 1.25kgs |
| Amandla Ngu: | Ibhetri yobukhulu be-4*C okanye i-adaptha ye-110V/220V |
| Ufakelo: | I-Opened Wall/Floor Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Idosi yePompo: | Ipompo yolwelo olu-1: 1ml Ixesha ngalinye |
| Impompo yeFoam ezi-2: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Impompo yokutshiza ezi-3: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi emdaka; 15pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 65.5X41X29cm |
| NW/GW: | 19.50/20.50kgs |
Uluhlu lokupakisha:
Umniki-mpahla x1
Intambo ye-USB x1
Incwadi yesandla x1
Ibhanti exhasayo x1
Izikrufu zokufaka eludongeni x2
Isicelo:
Isitshizi sesepha esingachukumisiyo esisebenzisa ngokuzenzekelayo iSiweiyi sisetyenziswa kakhulu ekubulaleni iintsholongwane ezandleni ekhaya, eofisini, ehotele, kwivenkile enkulu, esikolweni, esibhedlele, njl.njl., sifumaneka kumntu ngamnye nakuluntu.
FAQ
Q: Ngaba umgangatho uqinisekisiwe?
A: Sinamava angaphezu kweminyaka eli-10 kwimveliso nakwintengiso, kwaye zonke iimveliso zinewaranti yeenyanga ezili-12.
Q: Ngaba singaodola iisampulu zovavanyo ngaphambi kokuba sifake iodolo?
A: Ewe, iodolo yesampulu iyamkeleka kuthi.
Q: Yeyiphi indlela yokuhlawula oyamkelayo?
A: Amagama aqhelekileyo: T/T kwangaphambili. Isixa esikhulu: L/C xa sibonwa.
Imali encinci efana neentlawulo zesampulu: iPaypal kunye neWestern Union.
Q: Uhlala uthumela njani iimpahla? Kwaye kuthatha ixesha elingakanani ukuzisa?
A: Kwisampuli kunye neodolo encinci, nge-express, ngokuqhelekileyo kuthatha iintsuku ezi-3-5. Kwiodolo enkulu, ukuba ufuna ngokukhawuleza, singathumela iimpahla ngenqwelomoya. Ukuba ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngolwandle, zithathe malunga neentsuku ezingama-30-50, kuxhomekeke kwindawo oya kuyo.
Q: Ngaba uyayamkela i-OEM kunye ne-ODM?
A: Ewe, singenza ngokwezifiso iimveliso, iilebheli, iphakheji.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.