Iimbonakalo
Isebenza ngesenzi ezenzekelayo: i-automatic seap dispenser ayichukumisi yenzelwe ukufutha i-hand sanitizer okanye i-alcohol, kwaye ibonelele nge-spray dosage ezenzekelayo, evumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye isuse ungcoliseko oluhambelanayo, nto leyo efezekisa ucoceko oluphezulu lwezandla.
Isebenza ngebhetri: esi sisasazi sesepha yotywala sisebenza ngeebhetri, sikwasebenza ngeadaptha. (Asinazo izixhobo zokutshaja kunye neebhetri)
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.
Inkcazo
| Iiparameters zobuchwepheshe | |
| Inombolo yoMzekelo | F1407 |
| Ibhetri | Iibhetri ezi-4 x C okanye intambo ye-USB |
| Izixhobo | i-ABS + HDPE ekumgangatho ophezulu, ayibuyiselwanga |
| Umbala | emhlophe, eminye imibala ingenziwa ngokwezifiso |
| Ubukhulu | 121.7x131.5x302 mm |
| Umthamo | 2500 ml |
| Ubunzima beMveliso | 0.95kg |
| Ukupakisha | I-1pc/ibhokisi yangaphakathi; 10pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi | 81X33X36.5cm |
| Iintlobo zeempumlo | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Ukubekwa | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
Ibandakanya:
Umniki-mpahla x1
Intambo ye-USB x1
Incwadi yesandla x1
Ibhanti exhasayo x1
Izikrufu zokufaka eludongeni x2
Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha yokutshaja azifakwanga kwiphakheji
Isicelo:
Isitshizi sesepha esingachukumisiyo esisebenzisa ngokuzenzekelayo iSiweiyi sisetyenziswa kakhulu ekubulaleni iintsholongwane ezandleni ekhaya, eofisini, ehotele, kwivenkile enkulu, esikolweni, esibhedlele, njl.njl., sifumaneka kumntu ngamnye nakuluntu.
Inkonzo eyenzelwe
1.Umbuzo wakho onxulumene neemveliso okanye ixabiso lethu uza kuphendulwa kwiiyure ezingama-24.
2. Hlala uxelela abathengi bethu ngenkqubo yemveliso kwaye uncede ekulungiseleleni uhlolo lomgangatho ukuba kuyimfuneko.
Iwaranti yonyaka omnye kunye nenkonzo enoxanduva emva kokuthengisa.
4. Iqela lokuthengisa kunye nobunjineli bobuchwephesha ukuqinisekisa amava okuthenga alungileyo.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.