Ividiyo
Inkcazo
| Inombolo yento: | I-DAZ08 |
| Ubungakanani beMveliso: | 83X107X206mm |
| I-Voltage: | I-DC 6V |
| Ubungakanani: | 320 ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 0~45mm |
| Izinto eziphambili: | I-ABS |
| Ufakelo: | Idesktop |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Amandla Ngu: | Iibhetri ze-AA ezi-4 (azifakwanga) |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi yombala; 48pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi yombala: | 105X80X230mm |
| Ubungakanani bebhokisi: | 47.5X49X43cm |
| NW/GW: | 12.20/13.50kgs |
FAQ
Q1: Le mveliso ingabizi kakhulu, ngaba umgangatho wayo uqinisekisiwe?
A1: Sinamava angaphezu kweminyaka eli-10 kwimveliso nakwintengiso, kwaye zonke iimveliso zinewaranti yeenyanga ezili-12.
Umbuzo 2: Ngaba singaodola iisampulu zovavanyo ngaphambi kokuba sifake iodolo?
A2: Ewe, iodolo yesampulu iyamkeleka kuthi.
Umbuzo 3: Uhlala uthumela njani iimpahla? Kwaye kuthatha ixesha elingakanani ukuzisa?
A3: Kwisampuli kunye neodolo encinci, nge-express, ngokuqhelekileyo kuthatha iintsuku ezi-3-5. Kwiodolo enkulu, ukuba ufuna ngokukhawuleza, singathumela iimpahla ngenqwelomoya. Ukuba ufuna ukonga imithwalo, singazithumela ngolwandle, zithathe malunga neentsuku ezingama-30-50, kuxhomekeke kwindawo oya kuyo.
Q4: Ngaba uyayamkela i-OEM kunye ne-ODM?
A4: Ewe, singenza ngokwezifiso iimveliso, iilebheli, iphakheji.
Q5: Ithini inkqubo yoku-odola iimveliso ezenziwe ngokwezifiso?
A5: Nika iinkcukacha zemveliso okanye iimfuno ezithile -- ikowuteshini -- isiqinisekiso sekowuteshini -- idiphozithi yentlawulo -- isiqinisekiso somzobo wemveliso -- ukwenza izixhobo zokubumba -- ukwenza isampuli -- isiqinisekiso sesampuli -- imveliso enkulu --ukuhanjiswa -- emva kwenkonzo yokuthengisa
Umbuzo 6: Ngaba imveliso inesatifiketi?
A6: Uninzi lweemveliso ezingenziwanga ngokwezifiso ziqinisekisiwe kwaye zinelungelo elilodwa lomenzi, kwaye iimveliso ezenziwe ngokwezifiso zingasetyenziswa njengezatifikethi ngokweemfuno zabathengi.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.