| Ubungakanani | 126.2*182.2*271.5mm |
| Izinto eziphathekayo | Iplastiki yePP |
| Umbala | Mhlophe |
| Umthamo | 1000ml |
| Ukunikezwa Amandla | Iibhetri ze-AA/ 18650 kunye ne-USB yoMbane |
| Bandakanya | umniki-mpahla x1 |
| Intambo ye-USB x1 | |
| Incwadi yesandla x1 | |
| Ibhanti exhasayo x1 | |
| Izikrufu zokufaka eludongeni x2 | |
| Itreyi yokuthontsiza x1 | |
| I-Funnel x1 | |
| Itreyi yesiciko sangasemva x1 | |
| Ubungakanani bebhokisi | Ii-pcs ezili-12/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi enkulu | 57×44.5×33.5 CM |
| Ubunzima | 12.2 kg/Ibhokisi |
| Amagqabaza | iibhetri kunye ne-adaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji |


Iimbonakalo:
Isebenza ngokuzenzekelayo: isepha yokucoca iintsholongwane ngesandla engachukumisiyo yenzelwe i-sanitizer yezandla, ijeli okanye utywala, kwaye ibonelela ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukucoca iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye isuse ungcoliseko oluhambelanayo.
Ukubekwa kwiindawo ezininzi: ingafakwa kwidesktop kwaye ifakwe eludongeni okanye kwi-tripod, ekulula ukuyisebenzisa kwiindawo ezahlukeneyo.
Ibhetri Isebenza kwaye Ingatshajwa kwakhona: esi sisasazi sesepha yotywala sisebenza ngeebhetri ezi-4 ze-AA okanye ezi-2 ze-18650, sikwasebenza ngentambo yohlobo lwe-c. (Ayixhotyiswanga nge-adaptha yokutshaja kunye neebhetri)
Ilula kwaye icocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise i-dispenser, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngabantu abahlukeneyo. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.njl.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.