Ividiyo
Inkcazo
| Inombolo yento: | I-K9 Pro Plus ene-Wifi yi-Tuya App |
| Ubungakanani beMveliso: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1200ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 2-10 cm |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 30℃ -39℃ (86℉-102.2℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi yemibala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi yoMbala Ibandakanya: | Isitshizi se-dispenser esi-1, itreyi yokuthontsiza e-1, i-manual 1, intambo ye-USB e-1, izikrufu zodonga ezi-2. |
| Ubungakanani bebhokisi yombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Ubungakanani bebhokisi: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Iingenelo: | |
| * Tshintsha Iilwimi | * Idosi ehlengahlengiswayo |
| * Inqanaba lezandi eziLungisekayo | * Idatha yokulinganisa ubushushu berekhodi |
| * Ukuseta Ubungakanani | * I-One App inokulawula imisebenzi emininzi |

Isebenza ngokuzenzekelayo: esi sitshizi sesandla esingachukumisiyo senzelwe ukufutha i-hand sanitizer okanye utywala, kwaye sinikeze umthamo ozenzekelayo we-spray, ovumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye kupheliswe ungcoliseko oluhambelanayo, nto leyo efezekisa ucoceko lwezandla olufanelekileyo.
Uhlobo olufakelwe eludongeni: isisasazi sesepha esifakelwe eludongeni sisebenza kakuhle ekugcineni umphezulu wekhawuntara ungenazinto zininzi.
Ibhetri Isebenza kwaye Ingatshajwa: esi sisasazi sesepha yotywala sisebenza ngeebhetri, sikwasebenza ngeadaptha. (Asinazo izixhobo zokutshaja kunye neebhetri)
I-Wifi iyafumaneka: ixhaswa yiTuya App onokuyikhuphela kwiifowuni zakho eziphathwayo. Ngayo, unokulawula yonke imisebenzi, elula nefanelekileyo.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.