Umthamo omkhulu: esi sitshizi se-sanitizer esizenzekelayo sinomthamo omkhulu we-1000 ml, esifanelekileyo ukusetyenziswa kweentlobo ngeentlobo zolwelo lokubulala iintsholongwane kunye nezitshizi zezandla, ukusetyenziswa kwemihla ngemihla kunye nokusetyenziswa kobuchwephesha, sifanelekile emakhaya, kwiihotele, ezibhedlele okanye kwezinye iindawo zikawonke-wonke.
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.

| Inombolo yento: | F1307 enesitendi somgangatho |
| Ubungakanani beSepha Dispenset: | 120x120x260 mm |
| Umbala weSepha yokuTshisa: | Mhlophe |
| Umthamo wokukhupha isepha: | 1000ml |
| Izinto zokukhupha isepha: | Iplastiki yoBunjineli be-ABS eyi-100% eyi-Virgin |
| Ibhotile Yokukhupha Isepha: | Iyaphinda igcwaliswe |
| Ubunzima boMthwali wesepha: | 0.90kgs |
| Amandla Ngu: | Ibhetri yobukhulu be-4*C okanye i-adaptha ye-110V/220V |
| Isitandi somgangatho: | Izinto zeTreyi: Isinyithi esine-powder coating Izinto zoThubhu: I-Aluminiyam enomgquba wepowder Izinto ezisisiseko sokuma: Intsimbi enomgquba wepowder |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Sebenzisa idosi: | Ipompo yolwelo olu-1: 1ml Ixesha ngalinye |
| Impompo yeFoam ezi-2: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Impompo yokutshiza ezi-3: 0.8ml Ixesha ngalinye | |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | Iseti e-1/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 36X34X20cm |
| NW/GW: | 5.6/6.2kgs |
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.