Isebenza ngokuzenzekelayo: umatshini wokubulala iintsholongwane ngesandla ongachukumisiyo wenzelwe ukufutha i-sanitizer yesandla okanye utywala, kwaye unikezele ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye ifezekise ucoceko lwezandla olufanelekileyo.
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.
| Inombolo yento: | Ibhokisi yeDAZ eneSitendi soMgangatho |
| Ubungakanani beMveliso: | 410x200x120mm |
| Umbala: | Isilivere |
| Ubungakanani: | 2500ml |
| Izixhobo: | Isinyithi esinomgubo ogqityiweyo |
| Ixesha lokukhupha: | 0.2-0.5s |
| Umgama wokuhambisa | 1.5-3 intshi |
| Isitandi somgangatho: | Izinto zeTreyi: Isinyithi esine-powder coating Izinto zoThubhu: I-Aluminiyam enomgquba wepowder Izinto ezisisiseko sokuma: Intsimbi enomgquba wepowder |
| Uhlobo lwepompo: | Ukuwisa/Ukutshiza/Ukufutha iFoam ngokuzithandela |
| Ubonelelo loMbane 1: | Umbane weDC |
| Ubonelelo loMbane 2: | Iibhetri zobukhulu be-4*C |
| Ubomi bebhetri obubanzi: | >30,000 Iibhayisekile |
| Isatifikethi | I-CE, i-RoHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | Iseti e-1/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 47X36.5X39.5cm |
| NW/GW: | 9.5/10.35kgs |




Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.