Umsasazi we-Aerosolsisixhobo esinokuphucula umgangatho womoya kwiindawo zokuhlala nezokusebenza, sicoce umoya ngokuzenzekelayo, kwaye songeze ivumba elimnandi. Sinokususa amavumba ahlukeneyo emoyeni, kwaye singabulala iintsholongwane, kwaye sigcine ivumba lomoya wangaphakathi rhoqo, elingenabungozi emzimbeni womntu. Iziqholo zikhutshwa kwizityalo zendalo. Amavumba endalo anefuthe elihlaziyayo nelihlaziyayo. Sisetyenziselwa ukutshiza i-aerosol refill ukwandisa ivumba elimnandi kwindlu yangasese, ihotele, iofisi, igumbi leentlanganiso, igumbi lokuhlambela, njl.
| Inombolo yento: | I-ADS01 |
| Ubungakanani beMveliso: | 212x90x90 mm |
| Umbala: | Mhlophe |
| Izixhobo: | PP |
| Ubunzima beMveliso: | 185g |
| Ixesha lekhefu: | Imizuzu emi-5/15/30 (iyalungiseka) |
| Ukunikezwa Amandla: | Iibhetri ze-AA ezi-2 (azifakwanga) |
| Idosi: | 0.1ml |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop |
| Umthamo we-Aerosol ohambelanayo: | 300ml |
| Ubungakanani be-Aerosol ehambelanayo (Ububanzi obuyi-H x Ububanzi): | Malunga ne-14 x 6.5cm |
| Isicelo: | igumbi lokuhlambela lasekhaya, indlu yangasese kawonke-wonke, ihotele, indawo yokutyela nokunye |
| Ukupakisha kuqukiwe:: | 1 x EzenzekelayoUmsasazi we-Aerosol(ibhetri kunye ne-aerosol azifakwanga) |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukupakisha: | 24pcs/ibhokisi, ukupakisha okukhuselekileyo |
| Ubungakanani bebhokisi: | 50X38X22 cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98 kgs |
InkampaniInkqubo ye-QC yabasasazi besepha
1. Ukuhlolwa kwezinto ezikrwada kunye neendawo ezingasetyenziswanga, ipasile eyi-100%
2. Ukuhlolwa kwenkqubo yokuvelisa, ipasile eyi-100%
3. Uvavanyo lweemveliso ezigqityiweyo, ezinje ngombane, ukulinganiswa kobushushu kunye nokulinganisa, umsebenzi wepompo, njl.njl., ukupasa kwe-100%
I-Shenzhen Siweiyi Technology Co., Ltd ngumvelisi onamava okwiShenzhen, eTshayina, onezixhobo zokuvelisa eziphambili, iqela le-R&D elinamava, umzi-mveliso ogubungela ngaphezulu kwe-3000㎡, ikakhulu sivelisa izixhobo ezahlukeneyo zokucoca izandla.
Iisepha zethu ezisasaza izinto zinezicelo ezahlukeneyo, ezifana nehotele, ikhaya, iofisi, isikolo, ivenkile enkulu, njl.njl., zinokulinganiswa okanye zingalinganiswanga ubushushu, kwaye zinokubekwa kwidesktop, eludongeni okanye kwi-tripod, kwaye zifumane amalungelo obunikazi amaninzi kunye nezatifikethi ezifana ne-CE, i-RoHs, i-FCC.
Asiboneleli nje kuphela ngeemveliso, kodwa sikwabonelela ngeendlela ezimfutshane, ezipheleleyo nezicwangcisiweyo ngokweemfuno zabathengi. Sineqela le-QC eliyingcali kwaye siqinisekisa ukuba zonke iimveliso zihlolwa ngokusekelwe kwiikhrayitheriya ze-AQL ngaphambi kokuba zithunyelwe.
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.