Umthamo omkhulu: esi sitshizi se-sanitizer esizenzekelayo sinomthamo omkhulu we-1200 ml, esifanelekileyo ukusetyenziswa kweentlobo ngeentlobo zolwelo lokubulala iintsholongwane kunye nezitshizi zezandla, ukusetyenziswa kwemihla ngemihla kunye nokusetyenziswa kobuchwephesha, sifanelekile emakhaya, kwiihotele, ezibhedlele okanye kwezinye iindawo zikawonke-wonke.
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.
Isebenza ngokuzenzekelayo: umatshini wokubulala iintsholongwane ngesandla ongachukumisiyo wenzelwe ukufutha i-sanitizer yesandla okanye utywala, kwaye unikezele ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye isuse ungcoliseko oluhambelanayo, nto leyo efezekisa ucoceko lwezandla olufanelekileyo.


| Inombolo yento: | I-K9 Pro Dual |
| Ubungakanani beMveliso: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1200ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 2-10cm |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 30℃ -39℃ (86℉-102.2℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Iphakheji ephindwe kabini yeK9 Pro: | 1pc/ibhokisi yemibala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi enye enemibala ibandakanya: i-dispenser eyi-1x, itreyi yokuthontsiza eyi-1x, i-manual eyi-1x, intambo ye-USB eyi-1x, izikrufu zodonga eziyi-2x. | |
| 15.5×15.5×31.5cm | |
| 49x495x35cm | |
| 9.45/11.60kgs | |
| Iphakheji yeSitendi soMgangatho: | 1pc/ibhokisi emdaka; 6pcs/ibhokisi |
| 62X22X36cm | |
| 21/22kgs | |
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.