Isebenza ngokuzenzekelayo ngesenzi: umatshini wokubulala iintsholongwane ngesandla ongenachukumisi wenzelwei-nebulaei-sanitizer yezandla okanye utywala, kwaye ibonelela ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukubulala iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokululaesucoceko lwezandla olufanelekileyo.
Kulula kwaye kucocekile:jUkuba kufuneka ubeke isandla sakho phantsi kwesensor ukuze uqalise isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl.






| Inombolo yento: | F12 |
| Ubungakanani beMveliso: | 126.2*18m2.2*271.5m |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1000ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 2-10cm |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 0℃ -42℃(0℉-107.6℉) |
| Ubushushu bokusebenza: | 10-40℃ (50℉-104℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka (37.3-39℃) |
| Amandla Ngu: | Ibhetri ye-AA, ibhetri ye-18650, yombane yohlobo C |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Iphakheji ye-F12: | 1pc/ibhokisi yemibala; 12pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi enye enemibala ibandakanya: i-dispenser eyi-1x, itreyi yokuthontsiza eyi-1x, i-manual eyi-1x, intambo ye-USB eyi-1x, izikrufu zodonga eziyi-2x. | |
| 14x14x30cm | |
| 57×44.5×30.5cm | |
| 9.80/12.90kgs | |
| Iphakheji yeTripod: | 1pc/ibhokisi emdaka; 20pcs/ibhokisi |
| 71X38X32cm | |
| 15.8/16.5kgs | |
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.