Ividiyo
Inkcazo
| Inombolo yento: | I-K9 Pro Plus |
| Ubungakanani beMveliso: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1200ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 2-10cm |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 30℃ -39℃ (86℉-102.2℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi yombala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi yoMbala Ibandakanya: | Isixhobo sokuhambisa i-x1USB cable x1Esandla x1Ibhakethi exhasayo x1 Izikrufu zokufaka eludongeni x2 Itreyi yokuthontsiza x1 I-Funnel x1 Itreyi yesiciko sangasemva x1 Ubungakanani bebhokisi: 9 ii-pcs/ibhokisi Ubungakanani bebhokisi enkulu: 49x49x36 CM Ubunzima: 11.6 kg/Ibhokisi Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji |
| Ubungakanani bebhokisi yombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Ubungakanani bebhokisi: | 49x495x36cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Iimbonakalo:
1. Ingafakwa kwidesktop, eludongeni, kwi-tripod
2. Ixhasa iilwimi ezili-18
3. Imithombo yamandla: i-USB, ii-AA ezi-4 okanye iibhetri ezi-2 eziyi-18650
4. Ilungelo elilodwa lomenzi wechiza, i-CE, i-ROHS, i-FCC ivunyiwe
5. Ii-nozzles ezininzi: isitshizi, ukuwisa, igwebu
7. I-OEM kunye ne-ODM ziyafumaneka


Inkonzo eyenzelwe:
1.Umbuzo wakho onxulumene neemveliso okanye ixabiso lethu uza kuphendulwa kwiiyure ezingama-24.
2. Hlala uxelela abathengi bethu ngenkqubo yemveliso kwaye uncede ekulungiseleleni uhlolo lomgangatho ukuba kuyimfuneko.
Iwaranti yonyaka omnye kunye nenkonzo enoxanduva emva kokuthengisa.
4. Iqela lokuthengisa kunye nobunjineli bobuchwephesha ukuqinisekisa amava okuthenga alungileyo.
Ukuqinisekisa umgangatho:
1. Yonke inkqubo yemveliso ihlolwa liqela lethu le-QC
2. Umgangatho uqinisekiswa yinjineli yobungcali
Izatifikethi ze-3.CE, FCC, ROHS zivunyiwe kwaye zineepatenti ezizimeleyo
4. Iwaranti yonyaka omnye
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.