Ividiyo
Iimbonakalo:
Ukulinganisa ubushushu obukude: ngesensa yomgangatho ophezulu ngaphakathi, i-K9 Pro F liquid seap thermometer dispenser inokujonga ubushushu ukuya kuthi ga kwi-3m, ifanelekile kakhulu ukusetyenziswa kwiindawo zikawonke-wonke, njengesikolo, ihotele, isibhedlele, ivenkile enkulu, njl.
Uhlobo olufakelwe eludongeni: isicoci se-sanitizer esifakelwa eludongeni sisebenza kakuhle ekugcineni umphezulu wekhawuntara ungenazinto zininzi kwaye ucocekile.
Ibhetri Isebenza kwaye Ingatshajwa: esi sisasazi sesepha yotywala sisebenza ngeebhetri ze-AA okanye ze-18650, kwaye sinokusebenza ngeadaptha. (Ayixhotyiswanga ngeadaptha yokutshaja kunye neebhetri).
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesixhobo sokuvavanya ukuze uqalise isixhobo sokukhupha isepha esizenzekelayo, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isixhobo sokukhupha isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl. Ilinganisa ubushushu bezandla kunye nebunzi ngaxeshanye.


| Inombolo yento: | I-K9 Pro F |
| Ubungakanani beMveliso: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1200ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 3m |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 30℃ -39℃ (86℉-102.2℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi yemibala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi yoMbala Ibandakanya: | Isixhobo sokukhupha inkunkuma x1USB cable x1Isandla x1Ibhakethi exhasayo x1Izikrufu zokufaka eludongeni x2Itreyi yokuntywila x1Ifunnel x1Itreyi yokugquma yangasemva x1Ubungakanani bebhokisi: 9 iipcs/ibhokisiUbungakanani bebhokisi enkulu: 49x495x35 CMUbunzima: 11.6 kg/Ibhokisi Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji |
| Ubungakanani bebhokisi yombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Ubungakanani bebhokisi: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
| Inombolo yento: | I-K9 Pro F |
| Ubungakanani beMveliso: | 121.7×131.5×302 mm |
| I-Voltage: | 5V 2A |
| Ubungakanani: | 1200ml |
| Ukulinganisa Umgama: | 3m |
| Umthamo wesandi: | Inqanaba eli-1-4 liyalungiseka |
| Idosi: | I-0.1-2ml ehlengahlengiswayo |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
| Uhlobo lwepompo: | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Uluhlu Lokulinganisa: | 30℃ -39℃ (86℉-102.2℉) |
| Ubushushu beAlamu: | Iyalungiseka |
| Isatifikethi: | I-CE, i-ROHS, i-FCC |
| Ukusasazwa ngeelwimi ezili-18: | |
| IsiTshayina, isiNgesi, iSpanish, isiJapan, isiPhuthukezi, isiKorea, isiJamani, isiFrentshi, isiRashiya, isiTaliyane, isiArabhu, isiTukish, isiThailand, isiCambodia, isiIndonesia, isiBengali, isiHindi, isiVietnam | |
| Ukupakisha: | 1pc/ibhokisi yemibala; 9pcs/ibhokisi |
| Ibhokisi yoMbala Ibandakanya: | Isixhobo sokukhupha inkunkuma x1USB cable x1Isandla x1Ibhakethi exhasayo x1Izikrufu zokufaka eludongeni x2Itreyi yokuntywila x1Ifunnel x1Itreyi yokugquma yangasemva x1Ubungakanani bebhokisi: 9 iipcs/ibhokisiUbungakanani bebhokisi enkulu: 49x495x35 CMUbunzima: 11.6 kg/Ibhokisi Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji |
| Ubungakanani bebhokisi yombala: | 15.5×15.5×31.5cm |
| Ubungakanani bebhokisi: | 49x495x35cm |
| NW/GW: | 9.45/11.60kgs |
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.