Ividiyo
Iimbonakalo:
Isebenza ngokuzenzekelayo: isepha yokucoca iintsholongwane ngesandla engachukumisiyo yenzelwe ukufutha i-sanitizer yesandla okanye utywala, kwaye ibonelele ngedosi yokutshiza ngokuzenzekelayo, evumela ukucoca iintsholongwane ngesandla ngokukhawuleza nangokulula kwaye isuse ungcoliseko oluhambelanayo, nto leyo efezekisa ucoceko lwezandla olufanelekileyo.
Uhlobo olufakelwe eludongeni: isicoci se-sanitizer esifakelwe eludongeni sisebenza kakuhle ekugcineni umphezulu wekhawuntara ungenazinto zingako.
Ibhetri Isebenza kwaye Ingatshajwa: esi sisasazi sesepha yotywala sisebenza ngeebhetri, kwaye sinokusebenza ngeadaptha. (Asinazo izixhobo zokutshaja kunye neebhetri)
Kulula kwaye kucocekile: faka isandla sakho phantsi kwesixhobo sokuvavanya ukuze uqalise isixhobo sokukhupha isepha, ungakuphepha ngempumelelo ukosuleleka ngaphandle kokuchukumisa isixhobo sokukhupha isepha. Ifanelekile kwiindawo zikawonke-wonke ezifana neeofisi, iihotele, izibhedlele, amaziko ezonyango, izikolo, njl. Ilinganisa ubushushu bezandla kunye nebunzi ngaxeshanye.









| Iiparameters zobuchwepheshe | |
| Ibhetri | Iibhetri ze-AA ezi-4, iibhetri ezi-2 x 18650 okanye i-USB |
| Izixhobo | i-ABS + HDPE ekumgangatho ophezulu, ayibuyiselwanga |
| Umbala | emhlophe, eminye imibala ingenziwa ngokwezifiso |
| Ubukhulu | 121.7×131.5×302 mm |
| Umthamo | 1200 ml |
| Ukuchaneka | ±0.2°C |
| Ubushushu bendalo | 10-40°C (15°C-35°C yeyona ilungileyo) |
| Uluhlu lokulinganisa | 0-50°C |
| Uhlobo lwe-alamu | ukukhanya+okukhalayo“DIDI” |
| Iintlobo zeempumlo | Ukhetho (Ipompo yokutshiza/yokulahla/yokwenza igwebu) |
| Ukubekwa | Ifakwe eludongeni, idesktop, iTripod Stand |
Iphakheji ibandakanya:
Umniki-mpahla x1
Intambo ye-USB x1
Incwadi yesandla x1
Ibhanti exhasayo x1
Izikrufu zokufaka eludongeni x2
Itreyi yokuthontsiza x1
I-Funnel x1
Itreyi yesiciko sangasemva x1
Ubungakanani bebhokisi: 9 ii-pcs/ibhokisi
Ubungakanani bebhokisi enkulu: 49x49x36 CM
Ubunzima: 11.6 kg/Ibhokisi
Amagqabaza: iibhetri kunye neadaptha ye-USB azifakwanga kwiphakheji
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.