Isixhobo sokufunxa umoya esizenzekelayo iSiweiyi sisixhobo sokufunxa umoya esisetyenziswa ngebhetri esikhupha ngokuzenzekelayo izitshizi ze-aerosol ngamaxesha athile acwangcisiweyo. Sisebenza kakuhle kakhulu xa sixhonywe eludongeni ubuncinane iinyawo ezimbini ukusuka emgangathweni.
| Inombolo yento: | ADS05 |
| Ubungakanani beMveliso: | 212x90x90 mm |
| Umbala: | Mhlophe |
| Izixhobo: | PP |
| Ubunzima beMveliso: | 185g |
| Ixesha lekhefu: | 5/15/30 imizuzu (iyalungiseka) |
| Ukunikezwa Amandla: | Iibhetri ze-AA ezi-2 (azifakwanga) |
| Idosi: | 0.1ml |
| Ufakelo: | Ifakwe eludongeni, idesktop |
| Umthamo we-Aerosol ohambelanayo: | 300ml |
| Ubungakanani be-Aerosol obuhambelanayo (Ububanzi obuyi-H x Ububanzi): | Malunga ne-14 x 6.5cm |
| Isicelo: | igumbi lokuhlambela lasekhaya, indlu yangasese kawonke-wonke, ihotele, indawo yokutyela nokunye |
| Ukupakisha kuqukiwe:: | Isixhobo sokukhupha i-Aerosol esizenzekelayo esi-1 x (ibhetri kunye ne-aerosol azifakwanga) |
| Isatifikethi: | CE, ROHS |
| Ukupakisha: | 24pcs/ibhokisi |
| Ubungakanani bebhokisi: | 50X38X22cm |
| NW/GW: | 4.39/4.98kgs |
Ukususela oko yasekwa, umzi-mveliso wethu ubuphuhlisa iimveliso ezikumgangatho ophezulu ngokunamathela kumgaqo
yomgangatho kuqala. Iimveliso zethu zifumene udumo oluhle kakhulu kushishino kwaye zithembekile kakhulu phakathi kwabathengi abatsha nabadala.